Poznaj naszą historię

i zrozum naszą filozofię


Natura w Twoich wnętrzach. Najwyższa jakość w solidnym wykonaniu

Z myślą o naturalnych i komfortowych wnętrzach od wielu lat produkujemy ekologiczne meble z najwyższej jakości drewna.

 

Natura ma dla nas znaczenie. Cenimy i szanujemy piękno miejsca, z którego jesteśmy. Nasza firma mieści się w malowniczym miasteczku Więcbork, położonym pośród lasów i jezior województwa kujawsko-pomorskiego.

photo3x

Nasze meble zdobią nie tylko wnętrza polskich domów. Dzięki nam naturalne produkty z Polski docierają do innych krajów UE i do USA.

MG 5249

Nasza firma powstała z pasji mieszkańców Więcborka. Kazimierza Szcześniaka – z wykształcenia technologa drewna, przez lata pracującego w tutejszym Zakładzie Przemysłu Drzewnego – najpierw na stanowisku technologa produkcji, a potem – Prezesa Zarządu. I Barbary Szcześniak, która namówiła męża do realizacji marzeń o własnej firmie.

 

W chwili powstania w 1991 roku byliśmy małym rodzinnym przedsięwzięciem. Wartości rodzinne pielęgnujemy nadal. Ale dzisiaj nasz zespół liczy ponad 40 osób.

IMG 3567 kopia

Nasza filozofia to miejsce, ludzie i wartości, którymi się na co dzień kierujemy

Wyróżniają nas trzy rzeczy – filary naszej działalności. Natura, z której czerpiemy inspirację i materiały. Wiedza, bo wiemy wszystko o technologii drewna. Solidność, która cechuje nasze podejście do wszystkiego, co robimy.

Natura ma dla nas kształt konkretnego miejsca.

Jesteśmy z Więcborka. Jego otoczenie od zawsze inspirowało nas do tworzenia. Więcbork to miejsce, dzięki któremu nasze meble mają duszę.

photo v9

Wiedza i solidność, którymi się kierujemy, nie są abstrakcjami. Mają swoją twarz. Najpierw założycieli naszej firmy – Kazimierza i Barbary Szcześniaków, a dzisiaj każdego pracownika.

Natura, wiedza i solidność to wartości, które były i są naszym drogowskazem. Dzięki nim nasze usługi cechuje najwyższa jakość.